Köşker´den Gebzespor´a moral ziyareti
Orjinal Resim

Köşker’den Gebzespor’a moral ziyareti

 

Başkan Köşker’e Gebzespor’dan teşekkür

 

3. Ligde mücadele veren Gebzesporlu futbolculara moral ziyaretinde bulunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e Gebzespor Başkanı Abbas Sır, “Belediye Başkanımız gerçekten Gebzespor için elini taşın altına koydu ve tesis içerisindeki doğalgaz sorunu da Başkanımız sayesinde çözülmüş oldu. Kendilerine şahsım Gebzespor adına teşekkür ediyorum” sözleriyle teşekkür etti 

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker 3.ligde mücadele veren Gebzespor’a moral ziyaretinde bulundu “Sizlerden bir Gebzeli olarak çok şey bekliyorum” dedi. Gebzespor tesislerinde takımı ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Gebzespor yönetimi ve futbolcuları ile sohbet etti.

SİZLERDEN ÇOK ŞEY BEKLİYORUZ

Bir Gebzeli olarak Gebzespor’dan çok şey beklediğini ifade eden Başkan Köşker, “Herkes kendi işini en iyi şekilde yaparsa çok daha iyi yerlerde oluruz. Bu hayatın her alanı için geçerlidir. Başarıya hasret bir Gebzespor vardı ve yılar sonra 3. Lige yükseldi. Umuyorum ki bu başarı grafiği artarak devam edecek. Önemli olan başarılarda istikrardır. Biz elimizden gelen desteği vermeyi sürdüreceğiz. İnanıyorum ki Gebzespor çok daha iyi yerlerde Gebze’mizi temsil edecek” dedi.

FUTBOLCULARDAN KÖŞKER’E TEŞEKKÜR

Gebze Spor Başkanı Abbas Sır ve futbolcular da Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür etti. Gebzespor Başkanı Abbas Sır, “Belediye Başkanımız gerçekten Gebzespor için elini taşın altına koydu ve çok destek oldu. Kendilerine şahsım Gebzespor ve Gebzeliler adına teşekkür ediyorum. En son en büyük sorunlarımızdan biri olan tesis içerisindeki doğalgaz sorunu da Başkanımız sayesinde çözülmüş oldu. Bu gerçekten bizler için çok önemliydi” ifadelerini kullandı.

TARİHİ SU DOLABINI İNCELEDİLER

Başkan Köşker ve futbolcular sohbetin ardından Gebzespor tesislerin hemen yanı başında bulunan ve Gebze Belediyesi tarafından restore edilen Tarihi Su Dolabını inceledi. Başkan Köşker ve futbolcular sonrasında Tarihi Su Dolabının önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Köşker günü antrenmanla tamamlayan Gebzespor futbolcularına başarılar diledi.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş Twitter da paylaş myspace da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
Başkan Köşker´den Regaip Gecesi Mesajı
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, üç ayların başlangıcı ve Ramazan ayının müjdecisi olarak bilinen Regaip Gecesi dolayısıyla bir kutlam
7.3.2019
BAŞKAN KÖŞKER MECLİSİ AĞIRLADI
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, belediye meclis üyeleri ve aileleriyle veda yemeğinde bir araya geldi.
7.3.2019
E-BELEDİYE HİZMETLERİMİZ
E-Belediye Hizmetlerimiz ile Online İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.
Bilgi Edinme
Hava Durumu
Stratejik Planlama
Doküman Yönetimi
Hizmet Standartları
ÇALIŞMALARIMIZDAN HABERDAR OLUN
Belediyemizin çalışmalarından
haberdar olmak için
bilgilerinizi bizimle paylaşın.
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
BELEDİYEMİZ İLETİŞİM
444 5 041
bilgi@gebze.bel.tr
Güzeller Mh.Bahar Cd.No:1-41400
Gebze/KOCAELİ
BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN
©2014 Gebze Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım K7