Çoban Mustafa Paşa Kütüphanesi


HACI HALİL MAH. ATATÜRK CAD. NO: 10 GEBZE KOCAELİ0262 226 94 65Verilen Hizmetler


Çoban Mustafa Paşa Kütüphanemiz Haftaiçi ve Haftasonu 09:00/24:00 saatleri arasında her gün tüm halkımıza açıktır. Kütüphanemizdeki oturma alanlarını kullanabilmek için https://kutuphane.gebze.bel.tr/yordam web adresi üzerinden üyelik bilgileriniz ile oturum açarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca web adresi üzerinden üyelik bilgileriniz ile oturum açarak Online Kitap Arama, Süre Uzatma, Kitap Ayırtma ve Rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kütüphanemizde 10 Kişilik ve 12 Kişilik Grup Çalışma Odası bulunmakta olup bu alanlarda ekip arkadaşlarınızla proje tasarlayabilir ve Smart TV ile görsel paylaşım yapabilirsiniz.

Kütüphanemizde 20,000 Adet Yetişkin, Çocuk ve Okul Öncesi yaş gruplarına ait koleksiyon bulunmaktadır. Süreli yayın koleksiyonumuzla her yaş grubunda farklı içerikleri okuyucularımızla buluşturuyoruz. 

Kütüphanemizde ziyaretçilerimizin kullanımına sunduğumuz bilgisayarlar ile İnternete erişim sağlayabilirsiniz. Kütüphanemizin her noktasında ziyaretçilerimizin kendi kişisel tablet, telefon ve bilgisayarları ile kullanabilecekleri Ücretsiz Wi-Fİ ağımız bulunmaktadır.