Başkan Büyükgöz Mahalle Başkanlarıyla Buluştu


Başkan Büyükgöz Mahalle Başkanlarıyla Buluştu

Başkan Büyükgöz’den AK Partili mahalle başkanlarına hizmet sunumu. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe’nin mahallelerdeki teşkilat başkanlarıyla bir araya geldi.

Başkan Büyükgöz’den AK Partili mahalle başkanlarına hizmet sunumu. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe’nin mahallelerdeki teşkilat başkanlarıyla bir araya geldi. Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yanı sıra AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan yardımcıları Yusuf Burkut, Mehmet Dinç, Selamet Güner, Remzi Şeker, Dursun Ali Arslan ve Sedat Çelik, birim müdürleri mahalle başkanları katıldı. Hazırlanan slayt gösterimi eşliğinde mahalle başkanlarına, belediye çalışmaları ve projeler hakkında bilgi veren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Partimizin misyonunu,milletimizle buluşturan onlarla bire bir muhabbetle buluşan mahalle başkanlarımızla bugün burada olmaktan şükran duyuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan AKP Parti düsturunu şu şekilde tanımlıyor: "AK Parti 'halka hizmet, Hakk'a hizmettir' düsturuyla çalışan, millete hizmetkar olmayı her türlü payenin üzerinde gören bir siyasi harekettir.”

MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ

Yaptığımız hizmetler, hayata geçen tüm projeler AK Parti’nin millete hizmetkar olduğunun nişanıdır. Her bir hizmeti, yatırımı, projeyi… kapı kapı dolaşarak Türkiye’nin en ücra köşesine taşıyarak hep birlikte anlatacağız. Milletimizin emanet verdiği görevimize, layık olabilmemiz için sizinle daima istişare şuuruyla bir araya gelmemiz hizmetimizi ziyadeleştirir. Sizlerin vasıtasıyla tüm mahallelerimizin sesini duymayı arzu ediyoruz. İstekleri, şikayetleri, temennileri her neyse hepsini işitmek istiyoruz. Gebze’de kuşatıcı bir hizmet anlayışıyla çalışma gayretindeyiz. Merkez veya kırsal mahallelerimiz fark etmeksizin imar ve şehircilikten altyapı çalışmalarına, yeni tesislerden spor ve gençlik hizmetlerine, sosyal belediyecilikten sıfır atığa, kültür ve sanat hizmetlerinden vizyon projelerine kadar pek çok alanda 200’e yakın hizmet ve yatırım kazandırdık, kazandırıyoruz.

GEBZE’Yİ GÜZELLEŞTİREN HİZMETLER

İhtiyaçlara cevap veren, Gebze’mizi güzelleştiren, tüm hemşehrilerimizi kuşatacak hizmet ve yatırımları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Şimdi sizlerle paylaşacağım sunumda göreceğiniz hizmet ve yatırımların can suyu memleket sevgisi. Parolamız; aşkla çalışmak, gönülden çalışmak. Gayret bizden, tevfik Allah’tan. Sizlerin dava kardeşliğinde Gebze’mizi büyüteceğimize olan inancım tam. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kadınlarımızla, gençlerimizle, yaşlılarımızla, mahalle başkanlarımızla “Aşkla yürüyen yorulmaz” diyerek aşkla çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz, inşallah” ifadelerini kullandı.

Tarih : 25/07/2022