Türkiye’nin ilk 7/24 kreşi Güzide Çocuk Kreşi Gebze’de Açıldı


Türkiye’nin ilk 7/24 kreşi

Güzide Çocuk Kreşi Gebze’de Açıldı

Türkiye’nin ilk 7/24 kreşi olan Gebze Belediyesi Güzide Bebek ve Çocuk Bakım Evi ilk minik misafirlerini ağırlamaya başladı. Başkan Büyükgöz, ““Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin en iyisine ve en güzeline layık. Güzide bebek ve Çocuk Bakım Evimizde ilk kayıtlarımızı aldık. Hayırlı uğurlu olsun” dedi

Türkiye’nin ilk 7/24 kreşi Gebze’de hizmete girdi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün öncülük ettiği 7/24 anlayışıyla hizmet verecek olan Gebze Belediyesi Güzide Bebek ve Çocuk Bakım Evi ilk minik misafirlerini kabul etti. Osman Yılmaz Mahallesi 608/2 sokak no: 10 adresinde bulunan binada açılan Güzide Bebek ve Çocuk Bakım Evi’nde 0-5 yaş arası çocuklara yönelik kreş hizmeti verilecek. Güzide Bebek ve Çocuk Bakım Evi’ni ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz hem kreşin ilk misafirleri olan miniklerle oyun oynadı hem de verilen hizmete ilişkin sorumlulardan bilgi aldı.

ÇOCUKLAR İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

0-24 ay arası bebeklerin temel öz bakım ve gelişimsel ihtiyaçlarının karşılanacağı ve çocuklar için her türlü konforun düşünüldüğü Gebze Belediyesi Güzide Bebek ve Çocuk Bakım Evi’nde ayrıca; 24-66 aylık bebek ve çocuk bakım evi bölümünde ise bilişsel, psikomotor, sosyal-duygusal, öz bakım ve dil gelişimi alanında çocuklara uzmanlar eşliğinde katkı ve destek sağlanacak. Ziyarette çocuklarla sohbet eden ve oyunlarına katılan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin en iyisine ve en güzeline layık. Ülkemizin 7/24 hizmet verecek ilk kreşi Güzide bebek ve Çocuk Bakım Evimizde ilk kayıtlarımızı aldık. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Tarih : 01/08/2022